Збережемо планету
- Перегляди: 59
Сьогодні в ліцеї ми відзначали Всесвітній День Землі. Це не просто дата в календарі, а важливе нагадування про те, що майбутнє планети — у наших руках. Учні разом із вчителями провели еко-десант по облагородженню подвір’я ліцею. Молодші школярі вчилися правильно сортувати сміття. У середніх класах провели тематичні виховні години, еко-лекторії, на яких обговорили прості звички, які рятують довкілля (відмова від пластику, економія води та світла). Маленькі кроки кожного з нас ведуть до великих змін для всієї планети.
