Зустріч з Сашком Дерманським
- Перегляди: 60
Сьогодні стіни нашого ліцею наповнилися особливою магією, адже до нас завдяки ініціативі ГО «Захист держави» завітав справжній чарівник — дитячий письменник Олександр Дерманський. Зустріч розпочалася з теплих слів директора закладу Петра Аврамчука, який привітав почесного гостя, побажав дітям незабутніх вражень від спілкування, а письменнику — невичерпного натхнення та нових вдячних читачів. Це був справжній вихор емоцій, сміху та цікавих історій. Наші ліцеїсти дізналися секрети створення улюблених героїв від Чудового Чудовиська до невгамовної Маляки, слухали авторське читання віршів та уривків, від яких неможливо було відірватися, а ще засипали гостя питаннями про натхнення, перші кроки у творчості та плани на майбутнє.
«Дитяча література — це не просто казки, це фундамент нашої уяви та щирості», — саме такий настрій, створений нашим гостем, панував протягом усієї зустрічі. Спілкування пройшло у надзвичайно теплій та дружній атмосфері, де кожна історія викликала щирий інтерес у слухачів. Приємно бачити, як очі учнів горять захопленням, коли вони наживо спілкуються з сучасним класиком. Справжнім сюрпризом для знавців творчості автора став розіграш призів. Найуважніші та найкмітливіші учні, які правильно відповіли на запитання, отримали чудові подарунки — новенькі книги з автографом письменника. Дякуємо пану Олександру за щирість та гумор. Бо такі зустрічі надихають дітей читати більше, мріяти сміливіше та, можливо, навіть спробувати власні сили в літературі. Особлива подяка ГО «Захист держави» — за підтримку культурного розвитку нашої молоді.
