Додаткове меню

День Незалежності України - це не лише свято свободи держави, незламності її народу та гордості за свою націю. Це чудова нагода показати, якою красивою, неповторною є Україна та її майбутнє - наші діти. Хай в серці кожної дитини живе щира любов до неньки-України! Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри в Перемогу, щасливого майбутнього у вільній квітучій країні!

Україна чекає на вступників з тимчасово окупованих територій

Держава гарантує можливість безпечного і безкоштовного вступу до українських закладів вищої освіти.

Щороку тисячі молодих людей з тимчасово окупованих територій обирають українську освіту. Проте молодь, яка залишається на ТОТ, може не знати про порядок виїзду в Україну та вступу до закладів вищої освіти.

Настала жарка сонячна погода. В розпалі купальний сезон. З метою попередження нещасних випадків на воді  наголошуємо на необхідності суворого дотримання Правил безпечної поведінки на воді та біля води:

 Сьогодні у ліцеї відбулося особливе свято - душевне, тепле, щире, сповнене радості та гордості. Це випуск ліцеїстів 11-х класів, які отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Щиро вітаємо наших випускників, які подорослішали, стали мудрішими та впевненішими у своїх діях. Ми віримо, що у дорослому житті ви зможете подолати будь-які виклики. Хай надихають вас підтримка рідних та вчителів, які завжди будуть поруч - словами, думками, серцем. Ви - наша гордість, наша надія і наша віра в майбутнє.

Щирі емоції, теплі обійми та усмішки сьогодні панували на випуску дев'ятикласників 2025. Одержавши свідоцтво про здобуття базової середньої освіти, кожен дев'ятикласник відкрив для себе нову сторінку свого життя, яка стане стартом захопливої подорожі в доросле життя. З теплими вітальними словами до випускників звернувся директор П. Ф. Аврамчук. Він побажав всім дев'ятикласникам  вірити в свої сили і знання, отримані в ліцеї, а тим, хто закінчив навчання у ліцеї, -  успішної реалізації своїх планів та здійснення мрій.

Літні канікули настали. Діти з нетерпінням їх очікували, планували свій відпочинок - хтось поїде подорожувати, хтось залишиться вдома, читатиме, гулятиме, спілкуватиметься з друзями, дивитиметься фільми...Але ми турбуємось про те, щоб ці дні були не тільки цікавими для дітей, але й безпечними. А це означає, що треба нагадати учням про правила безпечної поведінки під час канікул.

© 2026. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ