Додаткове меню

Батькам майбутніх першокласників
 Згідно з рішенням ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 12 березня 2024 року  №79  "Про визначення дати початку прийому заяв про зарахування учнів до 1 класу у  закладах загальної середньої освіти  Володарської територіальної громади у 2024 році", керуючись Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18.  визначено 22 квітня датою початку прийому заяв про зарахування  учнів до 1 класу у закладах загальної середньої освіти Володарської територіальної громади у 2024 році. У зв'язку з продовженням  строку дії воєнного стану в Україні та неможливістю подання оригіналів документів з 22 квітня 2024 року дозволити приймати копії документів поштою та електронною поштою у сканованій формі без електроннного  цифрового підпису. Після завершення строку дії воєнного стану в Україні  створити умови для безперешкодного доступу до закладів загальної середньої освіти Володарської селищної територіальної громади для  подання оригіналів документів для зарахування.

Графік прийому документів:
Пн.- пт. 8.00 -16.00
Під час повітряної тривоги документи не приймаються.

Прийом документів для зарахування  до 1 класу проводиться до 31 травня.  З 1 червня не виключене право батьків подавати заяви про зарахування   при наявності місць у першому (перших) класах .

Із урахуванням безпекової ситуації діти у 2022/2023 навчальному році можуть навчатися у закладах освіти, в яких вони навчалися до початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, за умови, якщо такий заклад працює.  Діти також можуть навчатися у закладах освіти за місцем їхнього тимчасового перебування. Для цього один із батьків, опікунів або інших законних представників має подати до закладу освіти, який обслуговує територію проживання дитини, заяву (особисто, електронною поштою, факсом або іншим зручним способом для заявника).   До заяви додається:  копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу (за наявності); оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о. Водночас наголошуємо батькам, законним представникам дитини-переселенця, що в умовах воєнного стану за можливості подається один із нижче перерахованих документів:  довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; довідку про звернення за захистом в Україні; посвідчення біженця; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист. Якщо у дитини-переселенця відсутнє свідоцтво про народження або інший документ, що підтверджує особу дитини, вона зараховується до закладу освіти без свідоцтва чи іншого документа, що підтверджує особу дитини.   Нагадаємо, Державна служба якості освіти закликає засновників і керівників шкіл звернути підвищену увагу на створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану.

Із урахуванням безпекової ситуації діти у 2022/2023 навчальному році можуть навчатися у закладах освіти, в яких вони навчалися до початку широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, за умови, якщо такий заклад працює.

 Згідно з рішенням виконавчого комітету Володарської селищної ради від 28 березня 2022 року № 66 з 25 квітня 2022 року розпочинається прийом заяв про зарахування учнів до 1 класу у закладах загальної середньої освіти нашої громади.
Для зарахування до закладу освіти необхідно одному з батьків дитини подати                                                                                                                                                                      ✔️заяву, до якої додаються:
✔️копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
✔️оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682.
У разі неможливості подати документи особисто їх можна надіслати поштою на адресу закладу вул.Коцюбинського,44, смт Володарка або надіслати копії документів у сканованій формі без електронного цифрового підпису електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох визначених документів, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.
У разі відсутності свідоцтва про народження дитини для сприяння в його оформленні необхідно звернутися в орган опіки і піклування за місцем проживання дитини.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ