Додаткове меню

До ліцею завітали представники 4 відділу Білоцерківської РТЦК та СП Олександр Новак та Богдан Онищук. Вони зустрілися з учнями випускних класів. Офіцери розповіли про престижність фаху військового. Адже це професіонали, завдяки яким Україна залишається незалежною державою, це мужні воїни, які бережуть наш мир і спокій. Гості розповіли присутнім про можливості вступу та навчання у вищих військових закладах України. Багато випускників зацікавилися їх пропозиціями та в майбутньому можуть обрати військові виші для навчання.

  

 

 

  

 Інспекторка ювенальної превенції відвідала наш ліцей та розповіла четвертокласникам про правила безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях.
На конкретних прикладах роз'яснила дітям, як безпечно користуватись та спілкуватись у Інтернет- мережі. 
Також поліцейська нагадала ліцеїстам Правила дорожнього руху та безпечної поведінки на льоду. 
Поліцейські Володарського відділення поліції закликають батьків пильнувати за  дозвіллям дітей та  частіше проводити з ними профілактичні бесіди.

12 жовтня 2021 року об 11:00 год. учні 11-А класу нашого закладу освіти разом із практичним психологом Ольгою Огородник стали учасниками Всеукраїнського телевізійного уроку з профорієнтації «Обери професію своєї мрії», організованого Міністерством освіти і науки України спільно із Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ