Додаткове меню

Нарис «Історія школи XIX-XX ст.»
У середині 80-х років XIX ст. почала cвою діяльність Володарська двокласна церковнопарафіяльна школа з п’ятирічним курсом навчання. В цій школі навчалось до 100 учнів заможних міщан, селян, торговців та ремісників. Але переважна більшість дітей Володарки залишилась неписьменними.
За переписом 1897 року, 75 % населення в Україні було неписьменним, а в районі 80,3%.
На початок ХХ ст. царський уряд дозволив відкривати жіночі школи. Така однокласна школа була відкрита й у Володарці. В ній у двох групах навчалось до 40 дівчат. Таким чином, до 1917 року у Володарці діяло дві церковнопарафіяльні школи: чоловіча (1-5 класи) і жіноча (підготовчий та два класи). В початкових класах вивчались читання, письмо, арифметика, Закон Божий.
У дореволюційний час у Володарці вчителями працювали Швалюк Олександр Петрович, Фещенко Федір Максимович, Ліщенко Іван Петрович, який мав університетську освіту. Деякі з них за прогресивні антидержавні погляди переслідувались і звільнялись з роботи.

Історія школи ХХ-ХХІ ст.
У лютому 1971 року розпочалось будівництво нового трьохповерхового приміщення середньої школи на 640 місць. Будівництво вела ПМК - 6 "Бїлоцерківсільбуд" швидкими темпами.
До вересня 1973 року приміщення школи було готове. Саме приміщення мало 18 класних кабінетів, просторі коридори, актовий і спортивний зали. Було 8 груп продовженого дня.
Директором середньої школи був Федорченко Павло Кіндратович. Заступником - Марченко Еммануїл Тимофійович, а заступником директора з позакласної роботи - Плотнікова Альбіна Йосипівна.
З відкриттям школи сформувався професійний педагогічний колектив: Хоменко Любов Юхимівна , Півненко Валентина Василівна, Титарчук Ядвіга Гнатівна, Юзвик Марія Федорівна – вчителі математики; Моргунова Ціля Мусіївна – учитель фізики; Камінська Леоніда Антонівна, Сухоярська Лідія Карпівна. Нечай Ольга Федосіївна, Колісник Катерина Яківна, Добридник Ганна Федосіївна, Крупа Ліда Федорівна, Бреденко Євгеній Єфремович – вчителі-словесники;

 Володарський ліцей
Володарської селищної ради
Білоцерківського району
Київської області 

Школа побудована в 1973 році.
Проектна потужність 640 учнівських місць.
Всього педагогічних працівників - 58.
Загальна кількість класів - 23.
Загальна кількість учнів - 566.
Груп продовженого дня - 8.
Профілі навчання:
історичний - 11-А клас, філологічний - 11-Б та 10-Б класи, математичний - 10-А клас.
Поглиблене вивчення предметів:
8-А - українська мова.
Режим роботи: навчання однозмінне, 5-ти денний робочий тиждень.
Мова навчання - українська
Вивчається англійська мова.
У школі діють: хімічний, фізичний, біологічний кабінети;
3 комп’ютерні класи; 2 спортивні зали; тренажерна зала.

У 2022 році школа перейменована в  Володарський ліцей.
Директор ліцею  Аврамчук Петро Федорович.

Юридична адреса: вул. Коцюбинського 44, смт Володарка, Білоцерківський район, Київська область, 09301

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04569)51252
Ідентифікаційний код: 25294847
Форма власності: (КФВ) 32 комунальна
Засновник і його адреса: Володарська селищна рада Білоцерківського району Київської області, пл. Миру,4, смт Володарка, Білоцерківський район, Київська область, 09301
Виписка з Єдиного державного реєстру №1003357770012000066 ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ВОЛОДАРСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", видана Володарською селищною радою 03.03.2021 р.
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 30.11.2020 № 666 про видачу ліцензій на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти (без проходження процедури ліцензування)

 

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ