Додаткове меню

На засіданні були розглянуті питання про планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів в математичній галузі.Керівник методоб'єднання А.О. Бідник, вихователь Д.О. Адаменко  провели аукціон знань, на якому вчителі  ділилися  власним досвідом та думками про  важливість  використання на уроках  математики презентацій та відео.

   2 листопада відбулося засідання методичного об'єднання вчителів англійської мови «Формування цінності освіти в адаптивній системі навчання (способи, прийоми, можливості». На засіданні виступили керівник МО А. Защитинська з повідомленням "Професійний розвиток учителя іноземних мов: сучасні підходи. Дистанційне навчання: використання різних платформ", Т.  Сідак показала майстер клас та поділилася цифровими навичками учителя іноземної мови.

27 жовтня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів, асистентів вчителів та вихователів 3 класів опорного закладу освіти. На засіданні обговорили питання  організації безпечного освітнього простору для дітей, методичні рекомендації щодо оцінювання, особливості інклюзивної освіти  в початковій школі.

27 жовтня на базі ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1" відбулося  засідання МО вчителів 1 класів. На засіданні розгдялись питання навчання ігрових прийомів навчання першокласників. Досвідом своїх напрацювань поділилася Ліщенко С.М. Вона продемонструвала тематичні ігри, які доцільно використовувати на уроках.

На базі ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1" відбулося засідання методичного об’єднання вчителів других класів та вихователів ГПД опорного закладу та філій на тему "Модернізація початкової освіти – актуальна вимога сьогодення". Вчителі опрацювали інструктивно-методичні матеріали МОН України щодо організації освітнього процесу у початкових класах ЗЗСО у 2021-2022 н.р.та особливостей оцінювання учнів 2 класу (Доповідач Кушнір С.В.). Н. П. Снітко поділилася ідеями про практичне застосування різних форм самооцінювання учнів.

19 жовтня відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників. 

Особливості організації  виховної роботи  в умовах пандемії на 2021/2022 н. р.

Розглянули такі питання:

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ