Додаткове меню

Традиційно на осінніх канікулах, поки учні відпочивають, вчителі підвищують свій професійний рівень, обмінюються досвідом та педагогічними ідеями. На засіданні методоб’єднання початкових класів, які були проведені за участю директора Петра Аврамчука та заступника директора з НВР Надії Снітко, розглядали питання впровадження електронних журналів у практику роботи. Практичне заняття з колегами провів Валерій Мушенок.

На засіданні були розглянуті питання про планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів в математичній галузі.Керівник методоб'єднання А.О. Бідник, вихователь Д.О. Адаменко  провели аукціон знань, на якому вчителі  ділилися  власним досвідом та думками про  важливість  використання на уроках  математики презентацій та відео.

   2 листопада відбулося засідання методичного об'єднання вчителів англійської мови «Формування цінності освіти в адаптивній системі навчання (способи, прийоми, можливості». На засіданні виступили керівник МО А. Защитинська з повідомленням "Професійний розвиток учителя іноземних мов: сучасні підходи. Дистанційне навчання: використання різних платформ", Т.  Сідак показала майстер клас та поділилася цифровими навичками учителя іноземної мови.

27 жовтня 2021 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів, асистентів вчителів та вихователів 3 класів опорного закладу освіти. На засіданні обговорили питання  організації безпечного освітнього простору для дітей, методичні рекомендації щодо оцінювання, особливості інклюзивної освіти  в початковій школі.

27 жовтня на базі ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1" відбулося  засідання МО вчителів 1 класів. На засіданні розгдялись питання навчання ігрових прийомів навчання першокласників. Досвідом своїх напрацювань поділилася Ліщенко С.М. Вона продемонструвала тематичні ігри, які доцільно використовувати на уроках.

На базі ОЗО "Володарський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1" відбулося засідання методичного об’єднання вчителів других класів та вихователів ГПД опорного закладу та філій на тему "Модернізація початкової освіти – актуальна вимога сьогодення". Вчителі опрацювали інструктивно-методичні матеріали МОН України щодо організації освітнього процесу у початкових класах ЗЗСО у 2021-2022 н.р.та особливостей оцінювання учнів 2 класу (Доповідач Кушнір С.В.). Н. П. Снітко поділилася ідеями про практичне застосування різних форм самооцінювання учнів.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ