Додаткове меню

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.  Щиро вітаємо Маріневич Євгенію,  ученицю 9-Б класу, яка  в нелегких випробовуваннях виборола перемогу та   внесла  свій посильний вклад у сторінку історії рідного краю.  Ми пишаємося нашою ученицею та дякуємо її  наставникам Кропивці Н.А. ( українська мова і література) та Федорченко О.В. (історія).

Учні 3-А класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Чарівна осінь",  отримали І місце  та Диплом переможця.

   

Вітаємо з перемогою в Міжнародному конкурсі театрального та кіномистецтва «Творча перемога»  з читання Богдану Линчак, ученицю 3-А клас, яка зайняла 1 місце в номінації "Читання" за виконання поезії "Є у мене мрія одна".
Бажаємо нашій конкурсантці творчих успіхів!

  

 

Вітаємо Лихового Антона, Горпинюк Аліну, учнів 10-А класу, Панасюк Алісу, ученицю 4-Б класу,  за зайняті ІІ місця у Міжнародному багатожанровому фестивалі -конкурсі "Зоряний Янгол" (керівник Інна Папчук). Бажаємо наснаги та творчих перемог!

Вітаємо юних екологів 3-А класу Володарського ліцею з перемогою в | Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля «Магія природи».????
Маємо гарний початок нового навчального року!
Бажаємо нашим діткам нових творчих звершень під мирним небом Украіни!????????
Разом робимо добрі справи!????????

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ