Додаткове меню

  Зимові канікули — це час, коли діти безмежно щасливі. Жодних уроків, домашок, вчителів та зошитів. Тільки відпочинок, свята та хобі. Ми розглянемо низку цікавих та корисних ідей, які допоможуть вам запланувати зимові канікули для вашої дитини так, щоб вони були незабутніми та продуктивними.

Що можна робити на зимових канікулах. 

 Це час, коли діти мають можливість насолоджуватися перервою в навчанні та відпочивати від щоденної  школи. Проте важливо забезпечити їм цікавиий та корисний  дозвільний  час, щоб вони не тільки відпочивали, але й розвивалися під час канікул.

Ось ще декілька ідей , що робити на зимових канікулах із дитиною.

 Під час повітряних тривог, коли чутно вибухи, дуже важливо підтримати дитину, аби уникнути у неї психологічної травми.

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської психологи і педагоги нагадують про таке:

1.   Все шкільне навантаження - інтелектуальне, емоційне, фізичної втоми - лягає на маленьке тільце. Ознака фізичної-тілесної готовності до школи - початок зміни зубів. Якщо так склалося, що у наших першокласників зубки ще не почали змінюватися - прямо зараз починаємо посилено зміцнювати тіло. Тим, у що вірите - вітамінами, гомеопатією, збалансованим харчуванням, зарядкою, режимом ... перший тиждень школи - нове навантаження - імунітет часто не справляється.

6 порад, щоб заохотити дитину до здорового харчування

Приготували найсмачніший у світі борщ, а діти знову відмовляються його їсти?  

Любов до здорової їжі не завжди одразу займає місце у серці дитини.

Але хороша новина в тому, що харчові звички – це результат навчання.

Кожну дитину можна заохотити не лише їсти здорову їжу, а робити це з задоволенням.

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ