Додаткове меню

Учениця 11 класу Катерина Миколаєнко зайняла І місце у Всеукраїнському інтернет- конкурсі "Одягнула Україна вишиванку - то символ її й оберіг".
Її конкурсна робота "Війна змінила колір вишиванки..." (пастель) була кращою і посіла почесне призове місце.
Зичимо Катерині ще ширшого польоту фантазії, натхнення і бажання творити прекрасне.

 Вивчаємо, шануємо традиції наших предків, культуру свого народу. Сьогодні весело  та пізнавально пройшло свято "Вечорниці на Андрія"  у 1 - 4  класах. Учні    2-А класу переглянули цікаву презентацію, провели ігри, конкурси, змагання. У 3-А  та 3-Б класі  дітлахи жартували, співали пісні,  відгадували загадки, весело провели час у колі друзів.  Учні 4-Б класу побували в ролі Пана Калитинського та пана Коцюбинського. А першачки  теж калиту кусали, розважалися. Діти почувалися святково і калита була всім до смаку!

У ліцеї протягом жовтня-листопада  після завершення навчальних модулів з фізичної культури активно проводяться змагання, ігри Учнівської Ліги . Так  для учнів 5-6 класів НУШ після проведення модуля " Дитяча легка атлетика" та по завершенні модуля "Волейбол" організували змагання між класами. Діти були дружніми, активними, старанними при виконанні різних видів рухової активності.  Всі молодці! Бажаємо всім  учасникам нових вагомих перемог і злетів!  Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись і змагатись!

Україно, рідна земле!
Чому ж на твою долю
Випало так багато страждань?!
Голод... 
У смутку і скорботі доземно схиляємо голови, вшановуючи пам’ять мільйонів невинних жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України, які примушують стискатися людські серця! І одна із найстрашніших – Голодомор. У ліцеї було проведено різні заходи, приурочені вшануванню пам'яті жертв Голодомору. Учні запалили свічку пам' яті біля пам'ятників у Таргані та Володарці, відвідали локації тих страшних подій  у Музеї, переглянули виставку літератури у бібліотеці, провели хвилини пам' яті по класах.

21 листопада цього року Україна відзначає десяту річницю Революції Гідності, одну з найважливіших подій сучасної української історії, що навчила молоде покоління боротися та фактично утвердила Україну як європейську державу. Стійкість та мужність українців, які відстояли десять років тому та боронять нині свою країну, свою гідність та свободу, вразили Європу та світ.  Ми вшановуємо пам'ять героїв, які віддали життя за вільне демократичне майбутнє України. У ліцеї майже у кожному класі було проведено різні виховні заходи: виховні години, екскурсії до Музею трагедії та звитяги українського народу, зустрічі з очевидцями тих буремних подій, перегляд відео та презентацій. Сьогодні ми дякуємо усім гідним та вільним!

Жодна діяльність не дарує дітям стільки емоцій, як час, проведений із друзями.
Саме так провели свій вихідний день учні 3-А класу Володарського ліцею разом зі своїм керівником Світланою Ліщенко, відвідавши цікаву виставу в театрі ім. Саксаганського.
Місія закохати дітей у світ мистецтва вдалася на всі сто відсотків.  Усі отримали море позитивних емоцій.
Цей день став часом, коли діти змогли стати ближчими і згуртованішими.
Робимо добрі справи разом.

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ