Додаткове меню

14 червня в ліцеї відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-х класів.  

Швидко промайнули 9 років навчання, які були сповнені переживань, успіхів, поразок і підйомів. Та наші випускники все здолали. І сьогодні готові до нових випробувань та звершень. З теплими  вітальними словами   звернувся до здобувачів освіти директор ліцею Петро Федорович Аврамчук,  побажавши кожному наполегливості в досягненні задуманого та удачі. Гучними оплесками присутні вітали кожного випускника, які з рук директора отримували перший  документ про освіту.  Щиро вітаємо дев’ятикласників з отриманням свідоцтв і бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги й перемог у майбутньому. 

 Розпочалися такі довгоочікувані літні канікули.  Кожен планує провести цей час по-різному: розваги, прогулянки, зустрічі з друзями, мандрівки... Класні керівники   в кінці навчального року ще раз опрацювали зі школярами  правила безпечної поведінки під час канікул. У класах були проведені зустрічі з працівниками ДСНС, різні форми повторення правил  для убезпечення життя і здоров'я учнів. Наші вчителі турбуються  про те, щоб ці дні були  для учнів  не тільки безпечними, а й цікавими. Спостерігайте, експериментуйте, досліджуйте, обговорюйте, діліться найнеймовірнішими ідеями  з друзями, батьками.  Цікавих миттєвостей  та приємних вражень від літнього відпочинку!

Сьогодні у ліцеї пролунав останній дзвінок. На  свято  завітали начальник відділу освіти Володарської селищної ради Валентина Рафальська та секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко, який привітав присутніх зі святом, побажав  всім творчих досягнень та мирного неба.  Директор закладу Петро Аврамчук   подякував  учням, учителям, батькам за наполегливу працю, активну волонтерську діяльність, вручив  найкращим ліцеїстам похвальні листи та грамоти за високі досягнення у  навчанні, спорті, туризмі.

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять. В цей день, 16 травня 2024 року, традиційний український одяг одягнуть люди в 70 країнах світу. Ми долучились до української   Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ».

  10 травня на Володарському селищному стадіоні «Колос» відбулася першість Володарської селищної територіальної громади з футболу серед збірних команд юнаків 8-9 класів закладів загальної середньої освіти.Змагання проводилися з метою розвитку та популяризації футболу в громаді.За підсумками змагань  команда   ліцею виборола золоту медаль.

Сьогодні, 8 травня, ми відзначаємо День пам'яті та примирення, день, коли ми згадуємо жертв Другої світової війни та вшановуємо ветеранів, які боролися за нашу свободу. Ця жахлива війна забрала мільйони життів і залишила глибокий слід в історії людства. Ми ніколи не повинні забувати  про ті трагічні події та уроки, які вони нам дали. В цей день ми згадуємо всіх тих, хто загинув за нашу свободу, і дякуємо їм за їхню мужність і самопожертву. Вічна пам'ять загиблим!

© 2024. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ