Додаткове меню

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Ворог знищує і паплюжить цвіт, майбутнє, святиню української нації - дітей. Вбиті, закатовані, згвалтовані, поранені, депортовані, постраждалі, вимушено переміщені українські "діти війни"... Через злочинні дії окупантів вони потрапляють під обстріли, гинуть під уламками зруйнованих будинків, підриваються на мінах, які вороги можуть ховати навіть на дитячих майданчиках та в іграшках. Ворог не шкодує українських дітей. Воєнні дії позначаються на дитячій психіці: виникають стреси, психологічні травми, тривожність, стурбованість, відсутність мотивації до навчання. Ніякі слова не можуть передати масштаб народної трагедії, людського горя, біль батьківської душі, виміряти материнські сльози. 

 
Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято. Цьогоріч наша шкільна родина нагадувала квітучу яблуню, розлогу гіллям, велику душею, по-материнськи теплу, щедру плодами. Учні - цвіт нашого ліцею, вони - наше майбутнє, наша надія. Роками ми плекаємо паростки, щоб на них з’явились маленькі квіточки і, нарешті, щоб вона забуяла пишним, гарним, пахучим цвітом – випускниками.
Із добрим напутнім словом на святі до всіх присутніх звернувся директор ліцею Петро Аврамчук.

Сьогодні, 26 травня, відбулися змагання за першість Володарської селищної територіальної громади з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти. Вітаємо команду спортсменів Володарської ліцею! Наші легкоатлетисти здобули друге загальнокомандне місце. Так тримати! Бажаємо нових   здобутків та перемог!

Ми вільні, сильні та незламні! Лише така нація достойна носити вишиванки.

Сьогодні   ліцей  ряснів від різнокольорових убрань наших учнів та педагогів.  У кожному класі було проведено різноманітні заходи, які ще раз нагадали, що носити вишиванки - це по-українськи, це пам'ять роду, це наш код.

Любіть українську вишиванку! Без неї ми ніщо. Любіть усім серцем! Одягайте бережно, носіть гордо! Цінуйте те, що ви УКРАЇНЦІ!

В Україні стартував Всеукраїнський проєкт «Мішечок». З метою формування національної культури чистоти, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, відповідального споживання, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді та школярів, розвитку місцевих громад Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» організував щорічний всеукраїнський проєкт «Мішечок» з 3.04.2023 по 12.05.2023. Завдання проєкту: заохотити школярів та молодь виготовити мішечки (торбинки), що будуть екологічною альтернативою пластиковому пакуванню і сприятимуть поширенню екологічного мислення та звичок.

8 травня 2023 року Україна разом з Європою та США відзначає День пам'яті, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни. У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над росією. А сьогодні згадаємо про закінчення Другої світової війни.

© 2023. ВОЛОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ