- Перегляди: 343
Сьогодні вітаємо наших дітей. Бажаємо безтурботного дитинства, повного радості, добрих пригод, родинного тепла та щирих усмішок. Хай кожен день дарує нові відкриття, яскраві враження і збуваються ваші мрії. Ви- найкращі, найщиріші, найважливіші! Ви - майбутнє України, її надія і гордість!
- Перегляди: 273
У ліцеї сьогодні пролунав останній дзвінок, який сповістив учням про очікувані канікули, а випускникам - про перші акорди дорослого життя, сповненого мрій, викликів і великих можливостей. З найщирішими словами привітань на святі виступили секретар Володарської селищної ради Сергій Вікторович Миколаєнко та директор ліцею Петро Федорович Аврамчук,
- Перегляди: 180
27 травня в приміщенні актової зали відбулося засідання педагогічної ради ліцею, на якому розглянули ряд запланованих питань з порядку денного. Директор П.Ф.Аврамчук проаналізував виконання Освітньої програми та навчальних планів у 2024-2025 навчальному році. Про перевід учнів 1-3, 5-8, 10 класів на наступний рік навчання та про нагородження Похвальними листами відмінників навчання 5–8, 10 класів розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Л.І.Музика.
- Перегляди: 203
З 19 по 25 травня в навчальному закладі проходив Національний тиждень безбарʼєрності задля привернення уваги учнів до потреби створення доступного середовища та рівних можливостей усіх учнів.
Адже безбарʼєрність-це про повагу, гідність і комфорт кожного.
- Перегляди: 254
День героїв - це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави. Це свято величі духу та символ незборимості української нації. Напередодні Дня Героїв учні 5-Б класу працювали над проєктом "Історична особа рідного краю". Діти підготували цікаві розповіді про захисників нашої доби, зокрема, про Олександра Ушинського - "кіборга", розвідника та громадського активіста. Учні 6-Б класу дізналися про дату заснування Дня Героїв,
- Перегляди: 350
У рамках 8-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який проходить під гаслом «Вулиця для життя» у ліцеї пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. У класах були проведені тематичні виховні години, тренінги, уроки-рольові ігри, на яких учні повторювали та закріплювали правила дорожнього руху та знання про безпечну поведінку на дорозі. Відбулася також зустріч з інспектором Білоцерківської патрульної поліції.






